Charles Roka oljemålning

519691

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Barn med hund, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm

Rum 14

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3817220
3 600
3817216
3 400
3815555
2 600
3806092
3803589

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.