Bengt Åberg

519688

BENGT ÅBERG (1941-2015) "Fars blomma", signerad Åberg samt daterad 98 tergo, olja på duk, ca 45 x 37,5 cm.

Rum 5

Bengt Åberg

Budhistorik (16 bud)
3816643
7 000
3806583
6 800
3806583
6 400
3805987
6 200
3805987
5 800

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.