Roland Pantze olja

519679

ROLAND PANTZE(Född 1947) Motiv med renar i vinterlandskap, signerad och daterad -89, olja på duk, ca 54x65 cm

Fack 42

Roland Pantze olja

Budhistorik (7 bud)
3816030
3807276
3807272
850
3807271
3807270
600

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.