Gunnar Wallin fotografi

519673

GUNNAR WALLIN (född 1936): "Rulltrappan", silvergelatinfotografisignerad och numrerad på bakstycket Gunnar Wallin 2/20, digital print, 39x29 cm

Fotografi

Gunnar Wallin fotografi

Budhistorik (5 bud)
3807362
3807349
450
3805129
3804757
3802355

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.