Dantesstolar

519672

DANTESTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, betsad ek, träskuren dekor, sitsar i skinn med präglad dekor, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, torrsprickor, stolar med skada/bräckage

Möbler, Stolar

Rum 4

Dantesstolar

Budhistorik (4 bud)

3805550
3815628
1 400
3805550
3803874

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.