Björn Wiinblad fat

519666

BJÖRN WIINBLAD, "Efteraar" från serien "Aarstiderne", fat, dekor i underglasyr, signerad och daterad Björn Wiinblad, numrerad 3065, diameter 35 cm

Keramik/Porslin

Monter 10

Björn Wiinblad fat

Budhistorik (2 bud)

3815684
3806114

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.