Kandelabrar nysilver

519658

KANDELABRAR, 1 par, 1800-/1900-tal, nysilver, för 5 ljus vardera, höjd 51 cm

Slitage, en ljusarm med lagning, en ljushållare med skada/spricka

Belysning, Bordslampor

Kandelabrar nysilver

Budhistorik (15 bud)
3815818
1 300
3815814
3808198
3815813
3808198
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.