Victor Vasarely färgserigrafi

519657

VICTOR VASARELY (Ungern, 1908-1997): "Basel 86", optisk komposition, signerad Vasarely, numrerad 38/275, färgserigrafi, ca 72x72 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Victor Vasarely färgserigrafi

Budhistorik (12 bud)
3814125
3808115
2 800
3806523
2 600
3806054
2 400
3806052

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.