Oljemålning Holland 1700-tal

519648

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Den helige Franciskus, olja på duk, ca 50x37 cm

Repor, retuscher

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Oljemålning Holland 1700-tal

Budhistorik (27 bud)
3814040
3 200
3816877
3 200
3814040
3816875
3814040
2 800

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.