Lars Erik Falk skulptur

519647

LARS ERIK FALK (född 1922): skulptur, signerad och daterad Falk 82, aluminiumprofiler på svart sockel, höjd ca 52 cm

Föremålet visas på Nybrogatan 32, Stockholm, 8-12 feb
Utlämning sker i Magasin 5 i Frihamen, Stockholm,
fr o m 14 feb

Konst, Skulpturer

Lars Erik Falk skulptur

Budhistorik (31 bud)
3816094
6 800
3816091
6 600
3816093
6 600
3816091
6 400
3816092
6 200

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.