Spegel empirestil

519644

SPEGEL, 1900-talets början, empirestil, bronserad, ca 83x54 cm

Smärre färgbortfall, bruksslitage

Speglar, Diverse

Rum 2

Spegel empirestil

Budhistorik (4 bud)

3817357
450
3817352
3803045
3802647

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.