Simon Gavania pall Campbell's soup

519643

SIMON GAVINA, pall, "Omaggio ad Andy Warhol", Ultramobile Collection, Studio Simon, Bologna, Italien, . Etikettmärkt "OMAGGIO A: WARHOL, ULTRAMOBILE, SIMON, BOLOGNA ITALY", lackerad metall i rött, svart och vitt, tygklädd kudde, höjd ca 42, diameter 31 cm

Slitage, märken och bucklor

Möbler, Stolar, Design

Rum 7

Budhistorik (14 bud)
3817222
6 800
3817221
6 600
3817215
6 400
3817194
6 200
3811347
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.