Ljustakar rokokostil

519640

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets första hälft, importstämplar, höjd 18 cm

bruksslitage

Silver

Ljustakar rokokostil

Budhistorik (22 bud)
3815350
3 600
3815691
3 400
3815350
3 200
3815690
3815350
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.