Armband 18 k guld med cabochonslipade safirer

519636

ARMBAND, 18 k guld, ärtlänk, dekor av 2 cabochonslipade safirer, längd ca 19 cm, totalvikt ca 34 g

Bruksslitage, mindre repor, några mindre nagg på safirerna

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (9 bud)
3824068
11 000
3825187
11 000
3824068
10 500
3825186
10 000
3824068
8 000

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.