Chanel armband

519633

CHANEL, bijouteri, armband, gulfärgat metall, pansarlänk med klöver berlock, signerat, längd ca 22 cm, etui medföljer

Bruksslitage, mindre repor

Fashion

Monter 19

Chanel armband

Budhistorik (17 bud)
3816943
1 400
3816940
1 300
3816938
3816929
3816713

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.