Susannah Macdonald En samlares hem

519624

SUSANNAH MACDONALD (född 1954): Las Vegas, signerad och daterad 96, numrerad 214/325, silkscreen, ca 72x42 cm, rammått 94x63 cm

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (21 bud)
3848471
3 600
3848468
3 400
3848463
3 200
3848463
3848465

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.