Nils Asplund oljemålning

519623

NILS ASPLUND (1874-1958): Motiv från tundra-tiden, signerad Nils Asplund, olja på pannå, 57x101 cm

Ytsmuts, smärre slitag/repor, bör fästas bättre i ramen.

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Nils Asplund oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3818349
3818343
450
3817632
3815217
3807352

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.