Ernest W Appelby

519621

ERNEST W. APPLEBY (1800-tal): Arbetande par, signerad E.W. Appleby, olja på pannå, ca 22x14 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 6

Ernest W Appelby

Budhistorik (17 bud)
3811937
3811930
3811936
1 900
3811930
1 800
3811926
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.