Susannah Macdonald En samlares hem

519619

SUSANNAH MACDONALD (född 1954): Swiss skiing, signerad och daterad 96, numrerad 153/325, silkscreen, ca 13x14 cm, rammått 32x32 cm

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

3832973
3832970
900
3829387

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.