Madeleine Pyk

519618

MADELEINE PYK (född 1934): ''Ryttare'', signerad och daterad Roja Pyk M 1968, blandteknik, ca 16x20 cm

Fack 53

Madeleine Pyk

Budhistorik (12 bud)
3813167
900
3813176
850
3813167
3813162
750
3813162
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.