Madeleine Pyk akvarell

519615

MADELEINE PYK (född 1934): Stockholmsmotiv, osignerad, daterad stockholm 1968, akvarell, ca 23x32 cm

Fack 53

Madeleine Pyk akvarell
Budhistorik (29 bud)
3812398
2 800
3812388
2 600
3812385
2 400
3812376
3812383

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.