Madeleine Pyk litografi

519613

MADELEINE PYK (född 1934): (2) Komposition, färglitografi, signerad, 2/200, bladmått ca 52x32 cm

Tavelvagn 2

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (2 bud)

3808838
3797334

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.