Jean Rosengren oljemålning

519611

JEAN ROSENGREN (1894-1965): Skog med å, signerad J Rosengren, olja på duk, ca 50x69 cm

Duklagning

Tavelvagn 2

Jean Rosengren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3811716
3804001

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.