Stig "Slas" Claesson

519610

STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Komposition, signerad och daterad Stig Claesson 81, 1/70, färglitografi på tidningspapper, ca 40x58 cm

Löst i ram,

Tavelvagn 2

Stig

Budhistorik (8 bud)
3811257
650
3811202
600
3811202
550
3811256
500
3811202
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.