Henri D'anty

519609

HENRI D'ANTY (Frankrike, 1910-1998): Vinterlandksap, signerad D´Anty, olja på duk, 55x200 cm

Rum 19

Henri D'anty

Budhistorik (9 bud)
3811664
2 400
3811641
3811641
3811590
1 900
3811558
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.