Arvid Johansson

519603

ARVID JOHANSSON (1852-1923): På sjön, signerad, olja på duk, ca 36x65 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Arvid Johansson

Budhistorik (8 bud)
3812347
5 200
3806894
5 000
3806892
3806891
2 600
3806887
2 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.