Zoltan von Boer oljemålning

519591

ZOLTAN VON BOER (Ungern född 1924): Ansikte, signerad och daterad á tergo Zoltan von Boer 1969, olja på pannå, ca 27x22 cm

Zoltan von Boer oljemålning
Budhistorik (30 bud)
3812493
8 200
3812725
8 000
3812493
7 800
3812720
7 600
3812493
7 200

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.