Severin Nilsson oljemålning

519587

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerad Severin, olja på duk, ca 107x81 cm

Omfattande skador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Severin Nilsson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3812099
750
3811789
700
3812098
700
3811789
550
3811576
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.