Madonnabild oljemålning

519585

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnabild, olja på duk, ca 47x37 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Madonnabild oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3812859
600
3812854
550
3812851
500
3812849
450
3812844

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.