Adelsman oljemålning

519577

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Adelsman, otydlig signering, olja på duk, ca 52x44 cm

Dukhål, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Adelsman oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3812407
1 600
3812387
3812403
1 400
3812387
3812266

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.