Dockservis i silver

519565

DOCKSERVIS, 3 dlr, silver, 1920/30-tal, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, de två senare förgyllda inuti, kannans höjd ca 11 cm

Smärre slitage.

Silver

Monter 13

Dockservis i silver

Budhistorik (5 bud)
3813962
3813386
3810154
3810152
750
3808238

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.