Kaffeservis i silver

519564

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, kanna, Göteborg 1901, sockerskål, gräddkanna, förgyllda inuti, GAB, Stockholm 1901, höjd ca 12-29 cm, vikt ca 1060 g

Smärre slitage.

Silver

Monter 11

Kaffeservis i silver

Budhistorik (7 bud)
3815325
2 800
3814182
3811148
750
3808272
700
3808271
650

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.