Bengt Lindström En samlares hem

519560

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Thord, signerad
Lindström, olja på duk, ca 41x33 cm.

Konst, Modernt måleri, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (26 bud)
3848726
31 000
3848714
30 000
3848703
29 000
3848699
28 000
3848698
27 000

Slutpris SEK:
31 000
2 970 EUR, 3 488 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.