Antoni Clavé

519559

ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé 21/85, färgetsning, ca 39,5x60 cm

Gulnader

Tavelvagn 3

Antoni Clavé
Budhistorik (5 bud)
3812145
3801296
3796666
3796665
3796608

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.