signerad Christo affisch

519555

CHRISTO (USA, född 1935): utställningsaffisch för Store front project for Galerie Aronowitsch Stockholm 1974, signerad Christo, 70x50 cm, oramad

veck, skador

Rum 9, Vagga 1

signerad Christo affisch

Budhistorik (20 bud)
3816974
1 300
3816971
3816969
3816964
3816967

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.