Fritz Grebe oljemålning

519554

FRITZ GREBE (1850-1924): Kustbild med kor, signerad F Grebe, olja, 46x63 cm

Dubblerad, dukskador, dukrevor

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Fritz Grebe oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3812120
3807809
1 700
3799866
3799584

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.