Sigird Sandström

519553

SIGRID SANDSTRÖM (född 1970): ''Hrönir 1'', signerad och daterad Sigrid Sandström -03, gouache, ca 16x20,5 cm
PROVENIENS: Galleri Gunnar Olsson, Stockholm

Monter 7

Sigird Sandström

Budhistorik (9 bud)
3813175
5 600
3813171
5 000
3812768
4 200
3812767
3811541
3 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.