Wilders herrfickur uppmonterat på ställ

519548

BORDSUR / FICKUR, 1700-talets slut, vitemaljerad urtavla, spindelgång, verket märkt Wilders London, verknr. 459, ställ i förgylld samt försilvrad mässing, 1800-tal, dekor med svan, höjd 11, 13x8 cm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, omarbetad, skador och slitage

Klockor/Ur

Monter 6

Budhistorik (24 bud)
3812095
2 600
3809107
2 400
3805969
3800136
3805967

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.