Bordsur 1800-tal Frankrike

519547

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, Frankrike, empirestil, förgylld mässing, urverk märkt Paris Made, vitemaljerad urtalva med arabiska siffror, höjd 30, längd 29,5 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, emaljskador

Klockor/Ur

Monter 7

Bordsur 1800-tal Frankrike

Budhistorik (27 bud)
3812596
6 600
3812832
6 600
3812596
6 400
3812341
6 200
3812595
6 200

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.