Tågbana

519535

MÄRKLIN, 1900-talets mitt, bestående av: 2 lok märkta TT800 respektive RSM800, 3 personvagnar, 7 godsvagnar, lokstall, transformator, rälsbro, stationshus och perrong, 27 rakor, 24 kurvor, 8 växlar, 2 stoppblock, diverse lampor, träd och bebyggelse

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion

Leksaker

Tågbana

Budhistorik (15 bud)
3827684
7 400
3821806
7 200
3821806
6 600
3819856
6 400
3819856
5 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.