HANNA SAARIKOSKI

519531

Hanna Saarikoski (1978-) "Tack till livet".
A tergo sign. 2010. Akvarell 31,5x27,5 cm.

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

HANNA SAARIKOSKI

Budhistorik (33 bud)
Bud EUR
3827737
380
3827731
360
3827726
340
3827719
320
3827716

Slutpris EUR:
380
3 774 SEK, 432 USD
Utropspris EUR: