Herrfickur i silver 1800-tal England

519515

FICKUR, silver, England, London 1875, vitemaljerad urtavla med romerska siffor, ankargång, boettnr. 2155, märk i boett E.W, diameter 56,7 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage

Klockor/Ur

Budhistorik (6 bud)
3802287
600
3811447
600
3802287
550
3811446
500
3802287

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.