Madeleine Hatz oljemålning

519513

MADELEINE BONDE HATZ (Lund, född 1952): Atmosfär, signerad och daterad 1998, olja på duk, ca 51x56 cm

Fack 52

Madeleine Hatz oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3812697
3799751
1 400
3798378
1 300
3798376
3798375
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.