Oscar Reuterswärd färglitografi

519500

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur i rosa, signerad Oscar Reuterswärd, 158/190, färglitografi, bladmått ca 95x63 cm

Oramad, mindre fläck

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (11 bud)
3803383
1 300
3803236
3803236
3798981
3803232

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.