Urnor 1 par Rörstrand 1900-talets början

519498

URNOR, 1 par, Rörstrand, 1900-talets början, blå-lilaglasyr, höjd ca 34,5 cm

Krackeleringar och några mindre glasyrdefekter

Keramik/Porslin

Monter 10

Budhistorik (1 bud)

3810196
2018-02-10 16:40:01

2018-02-10 kl 16:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.