Stockholms Auktionsverk X Layered spelschatull

519493

SPELSCHATULL, 1900-tal, för backgammon samt schack, ca 45x40 cm

Fläckar, bruksslitage, beslag med defekt

Diverse, Hem

Budhistorik (32 bud)
3813780
2 800
3813736
2 600
3813288
2 400
3813538
3813288

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.