Stockholms Auktionsverk X Layered biblioteksstege

519484

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, höjd ca 80,5, 49x44 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (42 bud)
3813724
6 600
3813774
6 400
3813724
6 200
3813764
6 000
3813724
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.