Gardner kafferkopppar 2 st. Ryslland 1800-tal

519482

GARDNER, kaffekoppar, 2 st., Ryssland 1800-talets mitt, porslin, polykrom dekor av reserver med stadsmotiv med figurer, förgylld respektive blå och förgylld fond, märkta Gardner

Keramik/Porslin

Monter 6

Budhistorik (24 bud)
3811636
7 200
3810327
7 000
3810182
6 800
3809362
6 600
3808102
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.