Kaffeservis

519478

KAFFESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, 1900-talets första hälft, Danmark, höjd ca 7-20 cm, vikt ca 900 g

Slitage

Silver

Kaffeservis

Budhistorik (20 bud)
3810580
6 200
3810419
6 000
3810579
6 000
3810419
5 600
3806570
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.