Stockholms Auktionsverk X Layered golvlampa

519477

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing och träfot, höjd 146 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Budhistorik (28 bud)
3814085
2 600
3814079
2 400
3814077
3814070
3813927
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.